- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolek 2 ks NEFELÉ Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks NEFELÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
Nápaditý a originální, to je set dvou odkládacích stolků NEFELÉ. Určitě se stanou designovým kouskem vašeho obývacího pokoje, chodby či ložnice. Stolky jsou vyrobené z masivního teakového dřeva v přírodním provedení.
Díky své příjemné velikosti lze odkládací stolky využít nejrůznějšími způsoby.
Důležitá poznámka: Jelikož je stolek ručně vyrobený, mohou se zde vyskytovat barevné nebo rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní teakové dřevo
Rozměry:
šířka: 30 cm
hloubka: 30 cm
výška: 45 cm
Dodáváno v demontu.
Sada obsahuje: 2x stolek
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Rustikální, Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRŮMĚR | 30 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Rustikální, Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRŮMĚR | 30 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní