- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek KAINEUS Dekorhome
Odkládací stolek KAINEUS Dekorhome
Telefonická objednávka
UNIKÁTNÍ ODKLÁDACÍ STOLEK KAINEUS

KAŽDÝ STŮL S VLASTNÍM PŘÍBĚHEM

STYLOVÝ DOPLNĚK PRO RŮZNÉ PROSTORY

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
masivní teakové dřevo
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 60 cm

MONTÁŽ
Zboží je připraveno k okamžitému použití. Můžete ihned využívat všechny výhody tohoto produktu, což usnadňuje jeho začlenění do vašeho domácího prostředí.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Suky, hrbolky a nerovnosti dřeva patří k této sérii. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Venkovský, Rustikální, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Venkovský, Rustikální, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 3 ks MITHRA Dekorhome - POSLEDNÍ SADA
Stojací lampa KAINEUS Dekorhome
Stojací lampa KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
35 990 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní