- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek AMON Dekorhome
Odkládací stolek AMON Dekorhome
Telefonická objednávka
Odkládací stolek AMON zaujme svým extravagantním vzhledem a vnese do vašeho obývacího pokoje šmrnc. Zvláštností odkládacího stolku je ozdobná sloupová základna, která připomíná trofej. Deska stolu je z tvrzeného skla, noha je ze slitiny kovu a hliníku.
Důležité upozornění: Jedná se o ruční výrobu, každý kus je zcela jedinečný.
Barva:
průhledná / stříbrná
černá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sklo / kov
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 44 cm
výška: 65 cm
Nosnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Orientální, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Taburet DRYÁS Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Konzolová jídelní židle NYX Dekorhome
Konzolová jídelní židle NYX Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní