- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Pohovka DRYÁS Dekorhome
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Telefonická objednávka
Stylová pohovka DRYÁS působí luxusním dojmem a určitě okouzlí každou návštěvu. Vhodná do každého moderního obývacího pokoje.
Sedačka je čalouněná příjemnou plyšovou látkou / mikrovláknem s nápaditým dekorativním prošíváním. Stojí na dřevěných nohách lakovaných černou barvou se stříbrným zakončením. Sedací část v sobě ukrývá pružiny. Opěrka zad lze částečně sklopit.
Součástí sedací soupravy DRYÁS jsou dva velké zádové polštáře a dva malé polštářky ve tvaru válečku.
Barva:
bílá / černá / stříbrná (plyš)
šedá / černá / stříbrná (mikrovlákno)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka (100% Polyester) / dřevo / pružina / kov
Rozměry:
šířka: 220 cm
hloubka: 90 cm
výška: 85 cm
šířka sedu: 195 cm
hloubka sedu: 60 cm
výška sedu: 45 cm
výška opěradla: 45 cm
výška nožiček: 16 cm
rozměr malého polštáře: 50 x 15 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 220 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 195 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Modrá
Skladem
24 290 Kč
Smaragdová
Skladem
25 590 Kč
Hořčicová
Skladem
25 590 Kč
Taburet DRYÁS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Béžová
Není skladem
6 290 Kč
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Dub
Dodání do 14 dnů
9 190 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
5 290 Kč
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní