- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Otočné křeslo FELICIA
Otočné křeslo FELICIA
Telefonická objednávka
KŘESLO FELICIA
Toto moderní křeslo je elegantním doplňkem pro každý moderní interiér, který kombinuje pohodlí a styl. Je čalouněné kombinací látky a syntetické kůže, což mu dodává sofistikovaný vzhled. Rám z kovu v černé barvě dodává křeslu robustnost a zároveň eleganci.

OTOČNÁ FUNKCE
Sedák otočný o 360 stupňů nabízí maximální flexibilitu a širší polstrovaný sedák zajišťuje komfort při sezení.

DO KAŽDÉHO INTERIÉRU
Křeslo je navrženo s ohledem na pohodlí, což zajišťuje její čalouněné sedadlo a opěradlo. Tato otáčecí židle je ideální volbou pro ty, kteří hledají funkční a esteticky přitažlivý kousek, který vynikne v každém současném interiéru. Nabízíme jej ve čtyřech barevných variantách.
- skořicová / černá
- tmavě šedá / černá
- latté / černá
- světle šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kov / látka / koženka
Rozměry:
šířka: 79 cm
hloubka: 87 cm
výška: 91 cm
výška sedu: 45 cm
hloubka sedu: 56 cm
šířka sedu: 79 cm
Hmotnost:
20 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 79 cm |
| HLOUBKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 79 cm |
| HLOUBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















Zboží ihned, platba za 14 dní