- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle KOKALOS 2 ks Dekorhome
Barová židle KOKALOS 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
PŘEDSTAVUJEME VÁM BAROVOU ŽIDLI KOKALOS
Barová židle KOKALOS se stane neodolatelným centrem pozornosti vašeho baru. Nabízí kombinaci pohodlí, moderního designu a praktičnosti, což ji činí ideálním místem pro relaxaci a zábavu s přáteli a rodinou. Potah z odolné sametové látky nebo strukturované tkaniny přidává židli na eleganci a zajišťuje pohodlné sezení po celý večer.
MATERIÁL
Židle je potažena kvalitní sametovou látkou / strukturovanou tkaninou, která je odolná a snadno se udržuje. Vysoce kvalitní polstrované sedadlo spolu s černým kovovým rámem dodává židli moderní a stylový vzhled, který se snadno hodí do různých interiérů.

OTOČNÁ FUNKCE
Díky otočné funkci o 180° můžete snadno otáčet židli bez nutnosti jejího posouvání. Tato praktická funkce umožňuje pohodlné povídání se svými hosty nebo obdivování výhledu na bar z jakéhokoli úhlu.
BAREVNÉ VARIANTY
Je dostupná ve dvou variantách potahu: strukturovaná tkanina v odstínu béžové (šampaň) a šedá sametová látka, což vám umožňuje vybrat si styl, který nejlépe ladí s vaším interiérem. Robustní rám z kovu s práškovým nástřikem dodává pohovce stabilní oporu a moderní vzhled. Tyto barvy dodávají židli univerzální vzhled, který se snadno začlení do různých designových konceptů vašeho baru nebo domova.
- béžová / černá
- šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
POHODLÍ DÍKY POLSTROVÁNÍ
Vysoce kvalitní polstrované sedadlo spolu s pohodlnými područkami a podnožkou zajišťuje, že vaše chvíle strávené na židli KOKALOS budou vždy příjemné a uvolněné. Měkké polstrování poskytuje optimální podporu a pohodlí, což z ní činí ideální místo pro odpočinek.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (95% polyester / nylon ) / kov
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 59 cm
výška: 106 cm
šířka sedu: 42 cm
hloubka sedu: 42 cm
výška sedu: 75 cm
výška opěradla: 37 cm
výška područek: 15 cm
Nosnost:
120 kg
Balení obsahuje 2 ks.

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 37 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 180° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 37 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 180° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Lavice KOKALOS Dekorhome
Otočné jídelní křeslo KOKALOS 2 ks samet Dekorhome
Otočné jídelní křeslo KOKALOS 2 ks samet Dekorhome
Modrá
Dodání do 14 dnů
8 890 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
8 890 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
8 890 Kč
Kancelářské křeslo THEIA Dekorhome
Kancelářské křeslo THEIA Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 390 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 355 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
3 837 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Barový stůl hnědá / černá Dekorhome
Barový stůl hnědá / černá Dekorhome
50x50x110 cm Není skladem 2 917 Kč 60x60x110 cm Není skladem 3 202 KčJídelní křeslo THEIA Dekorhome
Stojan na víno na 72 lahví Dekorhome
Stojan na víno na 72 lahví Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 156 Kč
Černá
Není skladem
5 076 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
4 046 Kč
Stojan na víno masivní dřevo Dekorhome
Stojan na víno masivní dřevo Dekorhome
Recyklované dřevo
Dodání do 10 dnů
14 838 Kč
Mangovník
Není skladem
12 629 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní