- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Otočné křeslo FLORES
Otočné křeslo FLORES
Telefonická objednávka
Stylové otočne křeslo lze použít jako křeslo do kancelářských prostor, zasedacích síní, jako relaxační křeslo do obývacího pokoje či jako jídelní křeslo.
Je zhotoveno z kvalitní hebké látky a stojí na stabilním kovovém pětiramenném kříži s plastovými kolečky.
Křeslo disponuje mechanismem TILT, který umožňuje nastavit výšku sedadla a blokaci opěradla v jedné poloze. Samozřejmě je také výškově nastavitelné.
K maximální komfortu při sezení přispívají i pevné područky.
Barva:
světle šedá / černá
světle hnědá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov / plast
Rozměry:
šířka: 59 cm
hloubka: 70 cm
výška: 92 - 102 cm
výška sedu: 50 - 60 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 102 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 102 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rohový PC stůl TERINO
Rohový PC stůl TERINO
Bílá
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Psací stůl mangovník Dekorhome
Rohový psací stůl s policemi Dekorhome
Rohový psací stůl s policemi Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 589 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 466 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 575 Kč
Bílá lesk
Dodání do 10 dnů
4 688 Kč
Šedá lesk
Není skladem
5 052 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
3 349 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 10 dnů
5 016 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 725 Kč
Černá lesk
Není skladem
5 855 Kč
Rohový psací stůl 120x140 cm Dekorhome
Rohový psací stůl 120x140 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 835 Kč
Černá
Není skladem
4 459 Kč
Šedá
Není skladem
4 273 Kč
Bílá lesk
Není skladem
5 093 Kč
Šedá lesk
Dodání do 10 dnů
4 454 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
3 867 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 313 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
6 059 Kč
Černá lesk
Dodání do 10 dnů
5 939 Kč
Kancelářský kontejner DTD / MDF Dekorhome
Kancelářský kontejner DTD / MDF Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 699 Kč
Dub
Dodání do 10 dnů
3 196 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní