- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Otočné křeslo MARLOV
Otočné křeslo MARLOV
Telefonická objednávka
Designové, otočné křeslo MARLOV představuje dokonalé spojení příjemného s užitečným. MARLOV, jehož pohodlnost dotváří výšková nastavitelnost, díky níž se MARLOV stává univerzálním nábytkem.
MARLOV je charakteristický vysokým opěradlem a područkami, které mu na pohodlnosti přímo přidávají. Využít ho lze nejen doma v obývacím pokoji, ale také jako skvost každé kanceláře. Skvostem on opravdu je.
Čalouněné je látkou Velvet v petrolejové barvě. Jeho design dotváří kovová chromová podnož. Dodává křeslu stabilitu a oporu. V univerzálnosti vyniká nastavením výšky pomocí páky na boku v kombinaci chromu ve stříbrné barvě. Nosnost křesla je 120 kg.
Barva:
petrolejová / chrom
Materiál:
látka Velvet / kov / molitan
Rozměry:
šířka: 69 cm
hloubka: 74,5 cm
výška: 99 - 111 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 48 - 60 cm
šířka zádové opěrky: 69 cm
výška zádové opěrky: 60 cm
oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 80 000 oděrů
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
13 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 69 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 111 cm |
| HMOTNOST | 13 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 60 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 60 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 69 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 111 cm |
| HMOTNOST | 13 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 60 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 60 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Sedací souprava rozkládací KEVAN
Sedací souprava rozkládací KEVAN
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Latté
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní