- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Otočné křeslo PESTO
Otočné křeslo PESTO
Kód produktu: V-CH-PESTO-FOT-
Telefonická objednávka
OTOČNÉ KŘESLO PESTO
Toto elegantní křeslo PESTO je čalouněné příjemnou látkou, a je dostupné ve dvou barvách, které jsou doplněné o černou práškově lakovanou ocel. Jeho design s zaobleným vysokým opěrákem a pevnými područkami nabízí maximální podporu a pohodlí. Moderní a esteticky přitažlivý vzhled tohoto křesla se snadno stane středobodem pozornosti v jakémkoli prostoru. Součástí křesla je i pohodlná podnožka. Toto křeslo je ideální volbou pro každého, kdo hledá kombinaci stylu, pohodlí a funkčnosti.


POHODLÍ
Pohodlný hluboký sed křesla s molitanovou výplní vás obklopí tak příjemně, že se nikdo nebude divit, když v něm i usnete. Toto křeslo nejenže přináší sofistikovaný vzhled do vašeho obývacího pokoje, pracovny či čtecího koutku, ale také zajišťuje dokonalé místo pro relaxaci a odpočinek po dlouhém dni. Zaoblený opěrák a pevné područky vám umožní pohodlně se usadit a užívat si dlouhé hodiny četby, odpočinku nebo sledování televize. 

VÝBĚR BAREV PRO KAŽDÝ INTERIÉR
Toto křeslo nabízí možnost vybrat si barvu, která nejlépe zapadá do vašeho interiéru. Černé práškově lakované ocelové prvky přidávají křeslu další rozměr elegance a robustnosti. Ať už jej umístíte do světlého a vzdušného interiéru nebo do prostoru s tmavšími barvami a těžšími materiály, jeho univerzální design a barevné možnosti zajistí, že se stane milovaným doplňkem vašeho domova.
- béžová / černá
- šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 76 cm
hloubka: 92 cm
výška: 96 cm
šířka sedu: 40 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
26 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 76 cm |
| HLOUBKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 26 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Závěsná lampa BIANCO
Přijímáme předobjednávky
od 1 278 Kč
1 652 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa CELIA 1xE27
Přijímáme předobjednávky
od 601 Kč
770 Kč
Přidat do oblíbených
Relaxační křeslo DARIO
Dostupnost dle variant
5 690 Kč
6 261 Kč
Přidat do oblíbených

























Zboží ihned, platba za 14 dní