- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda GOIS Dekorhome
Komoda GOIS Dekorhome
Telefonická objednávka
Velké přední dveře komody a korpus jsou vyrobeny z masivního mangovníkového dřeva. Dřevo zaujme svými vzrušujícími barevnými přechody a individuální kresbou. Zaoblené strany, drážkovaný dřevěný povrch a matný kovový rám ve zlaté barvě zajišťují dokonalý mix moderního vzhledu a retro šmrncu.
Za dvěma dveřmi jsou dvě stejně velké přihrádky. Komodu můžete využít i jako barovou skříňku.
Důležitá poznámka: Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, je každý exemplář naprosto jedinečný.
Barva:
hnědá / zlatá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 40 cm
výška: 125 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 125 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní