- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Moderní a designová
- Otočné křeslo VECNA
Otočné křeslo VECNA
Telefonická objednávka
OTOČNÉ KŘESLO VECNA
Designové křeslo VECNA oživí jakýkoliv prostor v interiéru, ať už se jedná o moderní obývací pokoj, stylovou halu nebo relaxační zónu. Křeslo VECNA je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení elegance, komfortu a moderního designu. Nebylo navrženo pouze pro svůj zajímavý design, ale také pro maximální funkčnost a pohodlí, díky otočnému mechanismu o 360 stupňů, který zajišťuje snadný pohyb a přístup ze všech úhlů.
RŮZNORODOST BAREV
Toto křeslo vyniká příjemným pocitem na dotek, díky použité jemné látce Tresor ve dvou barevných variantách. Díky tomuto designu se stane stylovým a luxusním prvkem každého interiéru.
- béžová
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
LUXUSNÍ POHODLÍ
Komfort sezení zajišťuje opěrka zad a ergonomické tvarování, které se postarají o pohodlné posezení i delší dobu. Díky těmto vlastnostem je křeslo ideální nejen pro jídelny, ale i pro odpočinkové zóny, kde si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj nebo knihu. Ergonomický design, kvalitní materiály a pečlivé zpracování zaručují, že se budete cítit pohodlně i během dlouhých jídel. Otočná funkce přidává křeslu další vrstvu pohodlí a praktičnosti, což ho činí ideálním pro různé situace a potřeby. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 68 cm
výška: 76 cm
šířka sedu: 55 cm
hloubka seud: 55 cm
výška sedu: 46 cm
Hmotnost:
14 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl RURURA 120 cm Dekorhome
Jídelní stůl RURURA 120 cm Dekorhome
Dub
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Dub tmavý
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Rozkládací jídelní stůl PRESTO
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem






Zboží ihned, platba za 14 dní