Závěsná lampa ASMARA lustr Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní a honosné závěsné světlo ASMARA se třpytí luxusní eleganci a stane se středobodem každého prostoru. Tato výjimečná lampa je bezesporu absolutní nutností pro všechny milovníky pláže. Hodí se k různým stylům zařízení.
Stínidlo je tvořeno stovkami skořepinových perleťových plátů.
Tato lampa má patice pro žárovky v energetických třídách: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
perleťová
Materiál:
kov / perleť
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 30 cm
výška: 45 cm
světelný zdroj: 3x E27 max. 60 W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň |
| STYL | Vintage, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Perleť |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
160x90x77 cm Dodání do 14 dnů 12 490 Kč 180x90x77 cm Dodání do 14 dnů 13 690 Kč 200x90x77 cm Dodání do 14 dnů 15 290 KčRozkládací jídelní stůl LAMIA Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl LAMIA Dekorhome
120-200x80x75 cm Dodání do 14 dnů 10 790 Kč 160-240x100x76 cm Dodání do 14 dnů 14 890 KčChesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Konferenční stolek 2 ks EPEIOS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl PROITOS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl PROITOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
36 890 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
35 595 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
36 890 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní