- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Televizní
- Polohovací TV křeslo TV-4092
Polohovací TV křeslo TV-4092
Telefonická objednávka
POLOHOVACÍ KŘESLO TV-4092
Luxusní polohovací křeslo TV-4092 přináší maximální pohodlí a moderní design. Toto stylové křeslo skvěle doplní váš obývací pokoj nebo pracovnu a poskytne jedinečný zážitek z relaxace.
BAREVNÉ VARIANTY
Potah je z látky v dekoru vintage, což dodává tomuto kousku nejenom stylový vzhled, ale také příjemný dotek a pocit luxusu. Velkou výhodou tohoto potahu je snadné čištění a dlouhá životnost.
- lanýžová
- světle hnědá
- hnědá
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
POHODLÍ A KOMFORT
Díky manuálnímu ovládání snadno nastavíte polohu křesla podle svých potřeb – ideální pro relaxaci i odpočinek. Polstrované područky a ergonomický sedák zajišťují dokonalý komfort.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 89 cm
hloubka: 98 cm
výška: 105 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
36 kg
MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage |
| ŠÍŘKA | 89 cm |
| HLOUBKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOST | 36 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



















































Zboží ihned, platba za 14 dní