- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda HIRMA Dekorhome
Komoda HIRMA Dekorhome
Telefonická objednávka
Komoda HIRMA z masivního sheeshamoveho dřeva s krásnou kresbou a extravagantním mozaikovým vzorem dveří. Nohy vytvářejí zlaté odlesky a proměňují skříňku v něco výjimečného. Jemné kovové knoflíky nenápadně zapadají do designu a umožňují otevírání dvířek s magnetickým dovíráním. K dispozici josu také tři zásuvky.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
přírodní hnědá / zlatá
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 40 cm
výška: 135 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 135 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní