Postel CASSANDRA S s úložným prostorem
Telefonická objednávka
Elegantní postel CASSANDRA S v jednoduchém a zajímavém designu. Je čalouněna eko kůží v bílé a černé barvě.
Součástí postele je lamelový rošt s podpěrnými nožičkami roštu a také úložný prostor v podobě šuplíků.
Bez matrace. Doporučujeme dokoupit kvalitní matraci POLARIS z naší nabídky.
Postel nabízíme ve dvou rozměrech: 140x200 cm a 160x200 cm.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
eko kůže
Rozměry plochy na spaní:
140 x 200 cm
160 x 200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Dostupné jsou jen rozměry uvedené ve výběru variant.
Rozměry (plocha na spaní 140 x 200 cm):
šířka: 152 cm
hloubka: 225 cm
výška: 99 cm
výška po rošt: 29 cm
Rozměry (plocha na spaní 160 x 200 cm):
šířka: 172 cm
hloubka: 225 cm
výška: 99 cm
výška po rošt: 29 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 152 cm, 172 cm |
| HLOUBKA | 225 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt, 2x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 29 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 152 cm, 172 cm |
| HLOUBKA | 225 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt, 2x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 29 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



Zboží ihned, platba za 14 dní