Postel EVORA 160
Telefonická objednávka
Moderní čalouněná postel EVORA je čalouněná béžovou potahovou látkou, čelo je zdobené prošíváním.
U postele oceníte praktické úložné prostory v podobě zásuvek, které jsou umístěné v přední části postele a na bocích.
Nožičky postele jsou dřevěné v barvě ořech. Postel obsahuje rošt.
Bez matrace. Doporučujeme dokoupit kvalitní matraci POLARIS o rozměru 160x200 cm z naší nabídky.
Barva:
béžová / ořech
Materiál:
látka / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 164 cm
hloubka: 215 cm
výška: 111 cm
výška roštu od země: 29 cm
plocha na spaní: 160x200 cm
Hmotnost:
108,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 164 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 29 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 164 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 29 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

















Zboží ihned, platba za 14 dní