Postel KAYLEON 160 s úložným prostorem
Telefonická objednávka
Postel KAYLEON 160 poskytuje eleganci, moderní design a pohodlí do Vaší ložnice.
Postel je čalouněna látkou v béžové barvě. Úložné prostory jsou v zásuvkách pod postelí.
Postel se dodává včetně roštu, bez matrace. Doporučujeme dokoupit kvalitní matraci o rozměru 160x200 cm z naší nabídky.
Barva:
béžová / ořech
Materiál:
látka / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 165 cm
hloubka: 217 cm
výška: 111 cm
plocha pro spaní: 160x200 cm
Hmotnost:
110 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 165 cm |
| HLOUBKA | 217 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt, 4x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 165 cm |
| HLOUBKA | 217 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt, 4x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Šatní skříň třídveřová MONTANA S3D
Šatní skříň třídveřová MONTANA S3D
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 490 Kč
Dub lefkas
Dodání do 14 dnů
14 190 Kč



Zboží ihned, platba za 14 dní