- Domů
- Ložnice
- Ložnicové sestavy
- Kentak
- Postel KENTAK
Postel KENTAK
Telefonická objednávka
SEKTOROVÝ SYSTÉM KENTAK
Sektorový nábytek KENTAK je praktický a stylový nábytek, který díky své variabilitě najde uplatnění v každé místnosti vašeho domova, od předsíně přes obývací pokoj až po ložnici, dětský pokoj či pracovnu. KENTAK je nejen funkční, ale zároveň nabízí praktická řešení, která umožňují zařídit prostor přesně podle vašich potřeb a představ. Komponenty se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu přesně podle vašich představ.
RUSTIKÁLNÍ DESIGN
Nábytek je vyroben z laminované DTD, přičemž jemná alpská bílá barva mu dodává nadčasový a čistý vzhled, který jednoduše zapadne do jakéhokoli interiéru. Na jednotlivých druzích nábytku se nacházejí stylové úchyty v provedení antické stříbro vyrobené z kovu.
POSTEL KENTAK
Postel KENTAK vám nabízí plochu na spaní o rozloze 90/160/180x200 cm. Je dodávána bez roštu. Doporučujeme zakoupit samonosný rošt KENTAK z naší nabídky. Matrace není součástí dodávky.
- 90x200 cm
- 160x200 cm
- 180x200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
alpská bílá / antické stříbro
Materiál:
laminovaná DTD / kov
Rozměry:
šířka: 99 / 169 / 189 cm
hloubka: 208 / 209 cm
výška: 81 / 101 cm
tloušťka materiálu: 1,6 cm
výška nožiček: 8 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
42 / 63 / 67 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| ŠÍŘKA | 99 cm, 169 cm, 189 cm |
| HLOUBKA | 208 cm, 209 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 101 cm |
| HMOTNOST | 42 kg, 63 kg, 67 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| ŠÍŘKA | 99 cm, 169 cm, 189 cm |
| HLOUBKA | 208 cm, 209 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 101 cm |
| HMOTNOST | 42 kg, 63 kg, 67 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.














Zboží ihned, platba za 14 dní