Postel KIMIA 180x200
Telefonická objednávka
KIMIA – MANŽELSKÁ POSTEL Z MASIVNÍHO DŘEVA S POLIČKOU
Postel KIMIA spojuje pevnost masivního dřeva, praktické detaily a moderní vzhled, díky čemuž se stane přirozenou součástí každé ložnice. Přírodní provedení vnáší do interiéru klidnou atmosféru a nadčasovou eleganci.

KVALITNÍ MATERIÁL A PROMYŠLENÉ ZPRACOVÁNÍ
Konstrukce z masivního kaučukového dřeva vyniká stabilitou, odolností a dlouhou životností. Povrchová úprava lakem chrání materiál a zvýrazňuje jeho přirozenou kresbu. Součástí čela je praktická odkládací polička, která poskytuje prostor pro knihy, dekorace nebo drobnosti.

POHODLÍ PRO ODPOČINEK I KVALITNÍ SPÁNEK
Pod policí se nachází měkký čalouněný panel z ekokůže, který zvyšuje komfort při opírání během čtení nebo relaxace. Součástí postele je rošt z borovicových latí, který poskytuje správnou oporu matraci a podporuje pohodlný spánek.

PARAMETRY
Materiál:
kaučukové dřevo
Povrchová úprava:
lak
Barva:
přírodní
Rozměry:
šířka: 186 cm
hloubka: 212,5 cm
výška: 96 cm
Plocha na spaní:
180 × 200 cm
Výška po rošt:
29 cm
Nosnost:
140 kg / osoba
Čalouněný panel:
materiál: ekokůže
barva: béžová
výška: 29 cm
Prostor mezi roštem a opěrkou:
21 cm
Rošt:
součást balení
borovicové latě
Rozměry latě:
tloušťka: 1,3 cm
šířka: 7 cm
mezera mezi latěmi: 5,5 cm
Matrace:
není součástí balení
doporučený rozměr: 180 × 200 cm
doporučená výška: 22 cm
zapuštění matrace: 2 cm
Vlastnosti:
odkládací police
čalouněné čelo
moderní design

MONTÁŽ
Dodáváno v demontovaném stavu. Určeno k jednoduché montáži podle přiloženého návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 186 cm |
| HLOUBKA | 212,5 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 64 kg |
| NOSNOST | 140 kg |
| MATERIÁL | Látka, kaučukovník |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 21 cm |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 29 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 186 cm |
| HLOUBKA | 212,5 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 64 kg |
| NOSNOST | 140 kg |
| MATERIÁL | Látka, kaučukovník |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 21 cm |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 29 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní