- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Kora
- Postel KORA
Postel KORA
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálním stylu je vhodný k zařízení obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo pracoven.
Základ tvoří laminovaná dřevotřísková deska, ozdobné lišty jsou z MDF. Úchytky jsou vyrobeny z kovu. Zajímavé jsou i nohy, které nábytku zajišťují stabilitu.
Postel KORA je vyrobena v barevném provedení sosna andersen (nabízíme také v barevném provedení samoa king).
Postel je dodávána s roštem a bez matrace.
Barva:
sosna andersen
Materiál:
DTD laminovaná / MDF
Rozměry plochy na spaní:
160 x 200 cm
180 x 200 cm
Výběr rozměru zvolte prosím ve variantě produktu - rozměr. Dostupné jsou jen rozměry uvedené ve výběru variant.
Rozměry (plocha na spaní 160 x 200 cm):
šířka: 171 cm
hloubka: 212 cm
výška: 68 cm
výška pro rošt: 21 cm
Rozměry (plocha na spaní 180 x 200 cm):
šířka: 191 cm
hloubka: 212 cm
výška: 68 cm
výška pro rošt: 21 cm
Hmotnost:
74 kg / 79 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 171 cm, 191 cm |
| HLOUBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| HMOTNOST | 74 kg, 79 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 21 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 171 cm, 191 cm |
| HLOUBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| HMOTNOST | 74 kg, 79 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 21 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Noční stolek KORA KSN
Noční stolek KORA KSN
Samoa king
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Šatní skříň KORA KS3
Šatní skříň KORA KS3
Samoa king
Dodání do 14 dnů
18 150 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
20 650 Kč
Zrcadlo KORA KC 2
Zrcadlo KORA KC 2
Samoa king
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Rohová komoda KORA KKN1
Rohová komoda KORA KKN1
Samoa king
Dodání do 14 dnů
4 550 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Barová skříňka KORA KK5
Barová skříňka KORA KK5
Samoa king
Dodání do 14 dnů
5 850 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
7 250 Kč
Nástavec na komodu KORA KN5
Nástavec na komodu KORA KN5
Samoa king
Dodání do 14 dnů
7 290 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
8 490 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní