- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Angel
- Postel ANGEL
Postel ANGEL
Kód produktu: 0000194416
Telefonická objednávka
Moderní postel ANGEL o rozměru 160 x 200 cm je vyrobená z laminované dřevotřísky v barevném provedení: bílá / craft.
Kvalitní, pevné a stabilní provedení.
Je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do ložnic, dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 166,4 6,4 cm
výška: 91,5 cm
délka: 218 cm
výška ložné plochy od země: 40 cm
Hmotnost:
57 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 166 cm |
| HLOUBKA | 218 cm |
| VÝŠKA | 91,5 cm |
| HMOTNOST | 57 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 40 cm |
Ke stažení
375630372.pdf (pdf, 4.1 MB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 166 cm |
| HLOUBKA | 218 cm |
| VÝŠKA | 91,5 cm |
| HMOTNOST | 57 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 40 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní