🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Postel LUCAS je vyrobena z borovicového dřeva a MDF.
Postel je dodávána s rolovaným roštem z překližky.
Postle je dodávána bez matrace.
Barva:
bílá
Materiál:
borovicové dřevo / MDF
Rozměry plochy na spaní:
160x200
180x200
Rozměr zvolte va variantě produktu.
Rozměry (plocha na spaní 160x200):
šířka: 168 cm
hloubka: 208 cm
výška: 94 cm
plocha na spaní: 160 x 200 cm
výška po rošt: 34,5 cm
Rozměry (plocha na spaní 180x200):
šířka: 190 cm
hloubka: 210 cm
výška: 94 cm
plocha na spaní: 180 x 200 cm
výška po rošt: 34,5 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 168 cm, 190 cm |
| HLOUBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 34,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 168 cm, 190 cm |
| HLOUBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 34,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.