Postel LUNELA 180x200
Telefonická objednávka
POSTEL LUNELA
Manželská postel LUNELA je vhodná pro ty, kdo si chtějí dopřát dokonalý komfort a zároveň vkusný design. Výrazným detailem postele je stylově tvarované čelo, které zajistí komfortní oporu při relaxování, čtení i sledování televize.
KVALITNÍ MATERIÁLY A PEVNÁ KONSTRUKCE
Čalounění z jemné Bouclé látky působí luxusně, je příjemné na dotek a okamžitě dodá ložnici nádech útulné elegance. Svou nadčasovou bílou barvou rozzáří ložnici a dodá posteli lehkost a čistotu. Stabilní konstrukce v podobě melaminované MDF a borovicové nožičky v černé barvě zaručí pevnost a dlouhou životnost.

MODERNÍ VOLBA PRO VÁŠ DOMOV
Praktickým benefitem postele je kvalitní výklopný rošt. Dodávána bez matrace. Doporučujeme zakoupit matraci o rozměru 180x200 cm z naší nabídky. Díky nadčasovému provedení se stane postel LUNELA harmonickým prvkem moderních i klasických interiérů.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá
Materiál:
bouclé látka / melaminová MDF
Rozměry:
šířka: 199 cm
hloubka: 212,5 cm
výška: 86,5 cm
rozměr lůžka: 180x200 cm
Nosnost:
250 kg / lůžko
Hmotnost:
45 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 199 cm |
| HLOUBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 86,5 cm |
| HMOTNOST | 45 kg |
| NOSNOST | 250 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF deska |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 3,5 cm |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 28 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní