- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské postele
- Postel s regály a přistýlkou LENDON
Postel s regály a přistýlkou LENDON
Telefonická objednávka
POSTEL S REGÁLY A PŘÍSTÝLKOU LENDON
Moderní rozkládací postel LENDON představuje inteligentní řešení pro každého, kdo chce využít prostor dětského nebo studentského pokoje naplno bez kompromisů v pohodlí a designu. Promyšlené spojení pohodlného lůžka s prostornou přistýlkou a množstvím otevřených i uzavíratelných úložných prostorů vytváří praktické centrum pokoje, které slouží ke spánku, odpočinku i každodenní organizaci.
- bílá
- šedá

ODOLNOST PŘI KAŽDODENNÍM POUŽÍVÁNÍ

VÝHODY POSTELE
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
borovicové dřevo / MDF / překližka
Rozměry:
šířka: 234 cm
hloubka: 125 cm
výška: 112 cm
plocha na spaní (ŠxH): 90x200 cm a 90x195 cm
výška po rošt: 27,5 cm
Nosnost:
95 kg (postel)
80 kg (přistýlka)
Hmotnost:
87,5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 234 cm |
| HLOUBKA | 125 cm |
| VÝŠKA | 112 cm |
| HMOTNOST | 87,5 kg |
| NOSNOST | 80 kg, 95 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo, Překližka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 195 cm, 90 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 234 cm |
| HLOUBKA | 125 cm |
| VÝŠKA | 112 cm |
| HMOTNOST | 87,5 kg |
| NOSNOST | 80 kg, 95 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo, Překližka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 195 cm, 90 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.


















Zboží ihned, platba za 14 dní
