Postel s úložným prostorem CONTINENTAL 1
Telefonická objednávka
Elegantní a honosná postel CONTINENTAL 1 se stane designovým kouskem vaší ložnice. Postel má rozměr lůžka 160x200 cm a je tak vhodná i do menších ložnic.
Postel má dřevěný rám a je čalouněná příjemnou sametovou látkou v několika barevných variantách. Čelo je zdobené výrazným dekorativním prošíváním. Součástí postele je laťkový rošt, který jednoduše ve spodní části postele vyklopíte a naleznete komfortní úložný prostor.
Barva:
béžová (Monolith 09)
šedá (Monolith 85)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
dřevo / sametová látka
Rozměry:
šířka: 163 cm
hloubka: 230 cm
výška: 124 cm
výška nožiček: 5 cm
Hmotnost:
106 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 163 cm |
| HLOUBKA | 230 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| HMOTNOST | 108 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 163 cm |
| HLOUBKA | 230 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| HMOTNOST | 108 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| TYP ROŠTU | Výklopný |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní