- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Příruční stolek KRIOS Dekorhome
Příruční stolek KRIOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento stylový odkládací či příruční stolek je dokonalou kombinací trendy designu a praktické funkčnosti. Je zajímavým doplňkem, který využijete zejména v obývacím pokoji či v pracovně.
Deska stolu je z masivního mangovníkového / sheeshamového dřeva. Rám je práškové lakovaný kov černou barvou.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
mangovníkové dřevo
sheeshamové dřevo
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 30 cm
hloubka: 45 cm
výška: 60 cm
tloušťka desky: 1,5 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Regál ATALANTA 185x115 cm Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Regál ATALANTA 185x135 cm Dekorhome
Kancelářské křeslo NOTOS Dekorhome
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 096 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní