- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční
- Příruční stolek LARGO C
Příruční stolek LARGO C
Kód produktu: LARGOCDCM
Telefonická objednávka
Moderní příruční stolek v industiálním stylu, který se bude hodit i jako servírovací či příruční k posteli nebo pohovce. Stolek je vyrobený z MDF desky a přírodní dýhy v dekoru: dub. Kovová konstrukce je lakovaná černou barvou.
Kombinujte s konferenčním stolkem LARGO.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / kov / dýha
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 30 cm
výška: 60 cm
Hmotnost:
3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 3 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční, Toaletní, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Rozkládací pohovka DADA
Přijímáme předobjednávky
od 13 990 Kč
16 508 Kč
Přidat do oblíbených
Paraván květina Dekorhome
Varianty produktu
Paraván květina Dekorhome
3 Dodání do 10 dnů 2 993 Kč 4 Dodání do 10 dnů 3 498 Kč 5 Dodání do 10 dnů 3 980 Kč 6 Dodání do 10 dnů 4 399 Kč
Dodání do 10 dnů
od 2 993 Kč
3 427 Kč
Přidat do oblíbených
Stojan na květiny 4patrový Dekorhome
Skladem
1 407 Kč
1 678 Kč
Přidat do oblíbených
Křeslo ušák LORD
Varianty produktu
Zelená
Dodání 10-14 dnů
7 443 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
7 443 Kč
Krémová
Dodání 10-14 dnů
7 443 Kč
Béžová
Není skladem
7 443 Kč
Modrá
Není skladem
7 443 Kč
Tyrkysová
Není skladem
7 177 Kč
Hořčicová
Není skladem
7 443 Kč
Světle šedá
Není skladem
7 177 Kč
Skořicová
Dodání do 5-6 týdnů
7 443 Kč
Křeslo ušák LORD
Zelená
Dodání 10-14 dnů
7 443 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
7 443 Kč
Krémová
Dodání 10-14 dnů
7 443 Kč
Béžová
Není skladem
7 443 Kč
Modrá
Není skladem
7 443 Kč
Tyrkysová
Není skladem
7 177 Kč
Hořčicová
Není skladem
7 443 Kč
Světle šedá
Není skladem
7 177 Kč
Skořicová
Dodání do 5-6 týdnů
7 443 Kč
Dodání 10-14 dnů
od 7 177 Kč
7 952 Kč
Přidat do oblíbených


