- Domů
- Pracovna
- Kancelářské sestavy
- Rioma
- Psací stůl RIOMA TYP 16
Psací stůl RIOMA TYP 16
Telefonická objednávka
Psací stůl RIOMA TYP 16 je vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky o síle 16/22 mm v několika barevných variantách.
Stůl je součástí moderní sestavy RIOMA vhodné na zařízení kanceláři, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností.
Kvalitní slovenský výrobek.
Barva:
bílá
grafit / bílá
grafit / dub artisan
dub artisan / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 80 cm
výška: 76 cm
Nosnost:
45 kg
Hmotnost:
46,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 46,5 kg |
| NOSNOST | 45 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 46,5 kg |
| NOSNOST | 45 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Regál RIOMA TYP 02
Psací stůl RIOMA TYP 11
Psací stůl RIOMA TYP 17
Věšákový panel RIOMA TYP 19
Šatní skříň RIOMA TYP 20
Kancelářské křeslo CARLOS
Kancelářské křeslo CARLOS
Černá
Skladem
Světle hnědá
Skladem














Zboží ihned, platba za 14 dní