- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské psací stoly
- Rostoucí dětský stůl a židle ZION
Rostoucí dětský stůl a židle ZION
Telefonická objednávka
ROSTOUCÍ DĚTSKÝ STŮL A ŽIDLE ZION
Dětský pokoj je místem, kde se potýká fantazie s učením, hra s koncentrací a růst s objevováním. Aby se vaše dítě cítilo ve svém prostoru opravdu dobře, potřebuje nejen klidný koutek, ale také kvalitní a přizpůsobivý nábytek, který poroste spolu s ním. Set ZION je navržen tak, aby podporoval zdravý vývoj, správné držení těla a zároveň rozvíjel smysl pro pořádek a samostatnost již od útlého věku. Kombinace výškově nastavitelného psacího stolu a ergonomické židle představuje ideální řešení pro každé dítě ve věku od 3 do 12 let od prvních kreseb až po domácí úkoly.
ROSTOUCÍ STŮL
Rostoucí pracovní stolek ZION je spojením funkčnosti a stylu. Jeho výškově nastavitelná konstrukce a možnost naklonění pracovní desky až v úhlu do 40° umožňují pohodlné přizpůsobení dle aktuální aktivity. Psaní, kreslení či čtení. Deska má speciální povrch, který snižuje odrazy světla, aby neunavoval dětské oči. Po jejích stranách se nacházejí praktické přihrádky na tužky, fixy či jiné pomůcky. Úložný prostor doplňuje prostorná zásuvka s přihrádkami a funkční regál s policí, ideální na knihy, tablet či výtvarné potřeby. Nechybí ani háček na školní tašku. Díky jednoduchému systému výškové úpravy se stolek dokonale přizpůsobí růstu dítěte a zároveň zůstává stabilní a bezpečný.

ROSTOUCÍ ŽIDLE
Židle ZION je navržena tak, aby podporovala zdravé sezení. Její ergonomický tvar zajišťuje správné držení těla. Tvarované opěradlo podpírá páteř a sedák udržuje zdravý úhel mezi kotníky, koleny a kyčlemi. Dítě sedí uvolněně, s chodidly pevně na zemi, což podporuje nejen fyzický vývoj, ale také soustředění. Perforované sedátko a opěrka zad zabezpečují cirkulaci vzduchu i během teplých dnů. Stejně jako stolek, i židle je výškově nastavitelná a roste spolu s vaším dítětem.

DESIGN A KVALITA
Celý set ZION je vyroben z kvalitního kovu a odolného laminovaného MDF materiálu, doplněný o plastovou hranu na desce stolu, které zaručují dlouhou životnost i při každodenním používání. Kombinace barev přináší do dětského pokoje jemnost a hravost, čímž vytváří příjemné a inspirativní prostředí. Stabilita, odolnost a bezpečnost jsou zárukou toho, že set bude spolehlivým společníkem během celého dětství. ZION není jen nábytek, je to investice do zdraví, pohody a spokojeného vývoje vašeho dítěte.
- růžová / bílá
- šedá/ bílá
Výběr varianty zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není dostupná, je momentálně vyprodána.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
laminovaná MDF / plast / kov
Rozměry stolu:
šířka: 70,3 cm
hloubka: 55,5 cm
výška: 78 –100 cm
šířka police: 65,4 cm
hloubka desky: 38,2 cm
Rozměry židle:
šířka: 38,5 cm
hloubka: 44 cm
výška: 66 –78 cm
šířka sedu: 36,3 cm
hloubka sedu: 34 cm
výška sedu: 31,5 - 44 cm
Nosnost:
70 kg / židle
40 kg / stůl
4 kg / šuplík
Hmotnost:
18,4 kg

MONTÁŽ
Dodáváno v demontovaném stavu. Určeno k jednoduché montáži podle přiloženého návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 38,5 cm, 70,3 cm |
| HLOUBKA | 44 cm, 55,5 cm |
| VÝŠKA | 66 cm, 78 cm, 100 cm |
| HMOTNOST | 18,4 kg |
| NOSNOST | 40 kg, 70 kg, 4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Plast |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| NAKLÁPĚCÍ | Ano |
| TYP STOLU | Dětský, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ŠÍŘKA STOLU | 70,3 cm |
| HLOUBKA STOLU | 55,5 cm |
| VÝŠKA STOLU | 78 cm, 100 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 38,5 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 44 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 66 cm, 78 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 38,5 cm, 70,3 cm |
| HLOUBKA | 44 cm, 55,5 cm |
| VÝŠKA | 66 cm, 78 cm, 100 cm |
| HMOTNOST | 18,4 kg |
| NOSNOST | 40 kg, 70 kg, 4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Plast |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| NAKLÁPĚCÍ | Ano |
| TYP STOLU | Dětský, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ŠÍŘKA STOLU | 70,3 cm |
| HLOUBKA STOLU | 55,5 cm |
| VÝŠKA STOLU | 78 cm, 100 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 38,5 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 44 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 66 cm, 78 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Bílá
Není skladem
9 463 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
7 786 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
9 313 Kč
Dětská postel závodní auto s LED světlem Dekorhome
Dětská postel závodní auto s LED světlem Dekorhome
Červená
Dodání do 10 dnů
5 372 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
5 270 Kč
Dětská postel 70x140 borovice Dekorhome
Dětská postel 70x140 borovice Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 602 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
3 256 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 783 Kč
Dětské křeslo plyš Dekorhome
Dětské křeslo plyš Dekorhome
Žába
Dodání do 10 dnů
2 762 Kč
Medvěd
Dodání do 10 dnů
2 235 Kč
Žirafa
Dodání do 10 dnů
2 412 Kč
Slon
Dodání do 10 dnů
2 017 Kč






































Zboží ihned, platba za 14 dní