- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Regál KLOE III
Regál KLOE III
Kód produktu: KLOE-III
Telefonická objednávka
Moderní víceúčelový regál KLOE je vyroben z laminované dřevotřísky.
Dispozice regálu lze snadno změnit díky možnosti rozkladu. Má velmi zajímavě řešené členění polic.
Barva:
bílá
dub sonoma
dub artisan
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 73 - 125 cm
hloubka: 24 cm
výška: 83 cm
Hmotnost:
24 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 125 cm |
| HLOUBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 24 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Sedací souprava rozkládací KEVAN
Varianty produktu
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Latté
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Sedací souprava rozkládací KEVAN
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Latté
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
19 884 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní