- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Regál NAOKO
Regál NAOKO
Kód produktu: 0000277829
Telefonická objednávka
Víceúčelový regál NAOKO se hodí do kterékoliv místnosti.
Konstrukce je vyrobena z bambusu a police jsou z MDF v barevném provedení přírodní / černá.
Úložný prostor představují čtyři poličky.
Barva:
přírodní / černá
Materiál:
lakovaný bambus / MDF
Rozměry:
šířka: 34 cm
hloubka: 33 cm
výška: 110 cm
Nosnost:
na jednu polici: 10 kg
Hmotnost:
5,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 34 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 5,2 kg |
| NOSNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF deska |
| POČET POLIC | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






