🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Servírovací vozík ARVADA zajistí, abyste více nemuseli odbíhat od vaší návštěvy. Díky třem policím a kolečkům, bude přeprava jídla a nápojů rychlá a jednoduchá.
Konstrukce stolku je z černé oceli, police jsou v provedení přírodní bambus. Aby se zachovala přírodní barva bambusu, povrch byl ošetřen zdravotně nezávadným lakem. Dvě kolečka jsou s brzdami, stolek bude tedy pevně a stabilně stát, kdekoli ho odstavíte.
Dopřejte si pomocníka, který vám bude věrně sloužit dlouhá léta, a kterého si zamilujete od prvního použití.
Barva:
přírodní / černá
Materiál:
lakovaný bambus / ocel
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 28 cm
výška: 70 cm
Nosnost:
5 kg na polici
Hmotnost:
5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 28 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOST | 5 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 10 kg, 15 kg |
| MATERIÁL | Bambus, Kov |
| KOLEČKA | Plastová |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.