- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Regál RESITA TYP 4
Regál RESITA TYP 4
Telefonická objednávka
Moderní, praktický a stylový regál RESITA TYP 4 přináší jednoduchý design, který se hodí do každé domácnosti.
Vyroben je z DTD laminované ve 3 barevných variantách.
Kromě designu nabízí i otevřený úložný prostor v podobě dvou polic, které rozdělují prostor na 3 části. Vynikne v jakékoli místnosti, zda ho umístěte do předsíně, obývacího pokoje, dětského nebo studentského pokoje, všude najde své uplatnění.
Barva:
bílá
dub sonoma
dub artisan
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 70,6 cm
hloubka: 35 cm
výška: 79,5 cm
Hmotnost:
17,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 70,6 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 79,5 cm |
| HMOTNOST | 17,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









