- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační křeslo BUTTERFLY pravá kozí kůže / ocel Dekorhome
Relaxační křeslo BUTTERFLY pravá kozí kůže / ocel Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše vintage motýlí křeslo z pravé kozí kůže bylo navrženo pro dokonalý odpočinek po náročném dni. Jeho ikonický motýlkový tvar je velmi oblíbený a bude se hodit do každého interiéru.
Toto klasické motýlí křeslo s čalouněním z kůže se srstí má jemně zaoblené opěradlo a sedák, které zaručují dostatečnou oporu pro vaše tělo a maximální pohodlí.
Toto odolné retro motýlí křeslo je celé ručně vyrobeno z pravé kozí kůže. Všechny čtyři rohy křesla jsou rovněž obaleny pravou kůží. Ocelový rám s práškovým nástřikem mu dodává stabilitu a odolnost.
Křeslo je lehké a pohodlné.
Montáž je snadná.
Důležitá poznámka: Barvy a vzorování kozí kůže se liší kus od kusu, čímž činí každý kus nábytku jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
černá / bílá
hnědá / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Rozměry:
šířka: 74 cm
hloubka: 66 cm
výška: 90 cm
šířka sedu: 59 cm
hloubka sedu: 66 cm
výška sedu: 53 cm
Materiál:
čalounění z pravé kozí kůže (100% kůže) / ocelový rám s práškovým nástřikem
Hmotnost:
5,5 kg 
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 74 cm |
| HLOUBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 5,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 59 cm |
| HLOUBKA SEDU | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 53 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Odkládací stolek SALMAR NEW
Odkládací stolek SALMAR NEW
Hnědá
Skladem
Bílá
Skladem






















Zboží ihned, platba za 14 dní