- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační křeslo FOFANA
Relaxační křeslo FOFANA
Telefonická objednávka
RELAXAČNÍ KŘESLO FOFANA
Designové křeslo FOFANA se stane skvělým společníkem pro každého, kdo si zaslouží pořádný odpočinek po náročném dni. Křeslo je ideální ke sledování TV, čtení nebo jen obyčejnému lenošení s pocitem luxusu. Kdo by ho nehtěl mít doma? 
KVALITNÍ PROVEDENÍ
Křeslo je potaženo opravdu hebkou látkou se stylovým prošíváním. Velmi siilné a měkké polstrování zajistí maximální pocit komfortu. Samozřejmostí je vysoká zádová opěrka, která Vám v kombinaci s prostorným sedákem dopřejem maximální požitek z odpočinku.
Stabilitu zajišťuje ocelová podnož zakončená černě lakovanou růžicí s otočným mechanismem. Díky velké základně je křeslo pevné a nehrozí převrácení při relaxační poloze. 
CHVÍLE RELAXU
Užijte si ničím nerušené chvíle relaxu s křeslem FOFANA. Není nic lepšího než se pohodlně usadit a odpočívat. Křeslo je navrženo tak, aby se v něm každý cítil jako v bavlnce. Disponuje otočným mechaniesmem a prostorným sedákem s optimální výškou sedu od země, vstávání z něj tak nebude náročné
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
krémová / černá
Materiál:
látka / ocel
Rozměry:
šířka: 77 cm
hloubka: 77 cm
výška: 91 cm
šířka sedu: 60 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnost:
13,2 kg 
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 77 cm |
| HLOUBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| HMOTNOST | 13,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 2 ks MORINO
Odkládací stolek 2 ks MORINO
Zlatá
Skladem
Rosegold
Skladem
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 024 Kč
Černá
Není skladem
2 256 Kč
Měděná
Není skladem
2 216 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní