- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační křeslo látka / kov Dekorhome
Relaxační křeslo látka / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto relaxační křeslo s elegantním a stylovým designem dodá vašemu interiéru moderní nádech.
Prošívaná židle zapůsobí svým příjemným estetickým vzhledem. Pěnové polstrování a čalounění měkkou látkou vám zaručí optimální pohodlí při sezení. Jídelní židle je doplněná ocelovým rámem a kovovými nohami s práškovým nástřikem, je tedy stabilní a velmi odolná.
Barva:
krémová
hořčicová
fialová
vínová
modrá
zelená
hnědá
šedohnědá taupe
světle šedá
tmavě šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov / pěna
Rozměry křesla:
šířka: 62 cm
hloubka: 68,5 cm
výška: 96 cm
šířka sedu: 47 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 40 cm
výška područek od země: 60 cm
Hmotnost:
7,9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 68,5 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 7,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 2 ks dřevo / kov Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks dřevo / kov Dekorhome
Akácie
Dodání do 10 dnů
3 051 Kč
Mangovníkové dřevo
Dodání do 10 dnů
3 468 Kč
3-místná pohovka s taburetem látka / dřevo Dekorhome
3-místná pohovka s taburetem látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
13 549 Kč
Černá
Není skladem
12 829 Kč
Zelená
Není skladem
9 470 Kč
Krémová
Není skladem
10 276 Kč
Modrá
Není skladem
14 053 Kč
Vínová
Není skladem
9 933 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
12 253 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
12 158 Kč
Žlutá
Není skladem
11 620 Kč
Světle šedá
Není skladem
15 439 Kč
Trojmístná pohovka LUANA
Stojací lampa kov Dekorhome
Závěsná lampa stříbrný kov Dekorhome
Stropní lampa lustr křišťál / chrom Dekorhome
Stropní lampa lustr křišťál / chrom Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
1 555 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
1 348 Kč




























Zboží ihned, platba za 14 dní