- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl DIUNA CERAMIC 240
Rozkládací jídelní stůl DIUNA CERAMIC 240
Telefonická objednávka
Rozkládací jídelní stůl DIUNA s dominantními oblími nohami a originální vrchní deskou se stane středobodem Vaší jídelny.
Vrchní deska stolu je vyrobena z tvrzeného skla a italské keramiky SAHARA NOIR, masivní designová podnož je z černé oceli.
Výhodou je možnost prodloužení stolu. Díky použití kvalitních a trvanlivých materiálů je stůl mimořádně odolný a vydrží ve vaší domácnosti dlouhé roky.
Barva:
černá (keramika SAHARA NOIR)
Materiál:
sklo / keramika / kov
Rozměry:
šířka: 160 - 240 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 240 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 240 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stropní lampa lustr křišťál / chrom Dekorhome
Stropní lampa lustr křišťál / chrom Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
1 555 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
1 348 Kč
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem













Zboží ihned, platba za 14 dní