- Domů
- Kuchyň
- Kuchyňské linky
- Kuchyňska linka ALINA 240
Kuchyňska linka ALINA 240
Telefonická objednávka
Moderní kuchyňská linka ALINA 240 má celkovou šířku 240 cm. Je dodávána bez spotřebičů a dřezu.
Kuchyně ALINA 240 obsahuje 28 mm silnou pracovní desku v tmavě šedé barvě. Dřezová skříňka se dodává bez pracovní desky.
Přední strany skříněk jsou v barevné kombinaci: dub artisan a černá. Korpus je v dekoru dub artisan. Šuplíky disponují plynovými písty a kovovými úchytkami. Součástí sestavy jsou skříňky, bez kterých se žádná kuchyňská linka neobejde.
Sestava obsahuje: 4x horní skříňka a 3x spodní skříňka - z toho 2x s pracovní deskou, dřezová skříňka dodávána bez pracovní desky.
Barva:
dub artisan / černá / tmavě šedá
Materiál:
DTD / sklo / kov
Rozměry:
šířka: 240 cm
tloušťka pracovní desky: 28 mm
Hmotnost:
149 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 240 cm |
| HMOTNOST | 149 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| TLOUŠŤKA PRACOVNÍ DESKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZAVÍRÁNÍ | Ano |
| DŘEZ SOUČÁSTÍ | Ne |
| ŠÍŘKA HORNÍCH SKŘÍNĚK | 240 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Bílá / dub
Není skladem
13 539 Kč
Černá / dub
Skladem
Jídelní stůl MODEX 120
Jídelní křeslo K453
Jídelní křeslo K453
Černá
Skladem
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Modrá
Skladem
Tmavě zelená
Skladem
Hořčicová
Skladem
Skořicová
Skladem


Zboží ihned, platba za 14 dní