- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Toronta
- Rozkládací jídelní stůl S TORONTA
Rozkládací jídelní stůl S TORONTA
Telefonická objednávka
Jídelní stůl S je součástí sektorové sestavy TORONTA, která obsahuje množství komponentů na vybavení obývacího pokoje nebo jídelen. Sestava má originální a atraktivní design, je funkční a praktická. Nábytek je vyrobený z laminované DTD, dvířka jsou z MDF v barevném provedení: dub wotan.
Rozkládací jídelní stůl S nabízí dostatečně velkou odkládací plochu. Díky funkci rozkladu vás nepřekvapí žádná početnější návštěva.
Doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy TORONTA.
Barva:
dub wotan
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 135 - 184 cm
hloubka: 86 cm
výška: 77 cm
tloušťka materiálu korpus: 16 mm
Hmotnost:
40,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 135 cm, 184 cm |
| HLOUBKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 40,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní