- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl SALVADORE 120-180 cm
Rozkládací jídelní stůl SALVADORE 120-180 cm
Telefonická objednávka
SPOJENÍ DESIGNU A PRAKTICKOSTI
Jídelní stůl SALVADORE se díky svému modernímu designu a funkčnosti stane klíčovým prvkem vaší jídelny. Dominantní nohy a originální vrchní deska zajišťují nejen stylový vzhled, ale také stabilitu a pohodlí při každodenním stolování či slavnostních příležitostech.

KVALITNÍ MATERIÁLY A LUXUSNÍ ZPRACOVÁNÍ
Vrchní deska je vyrobena z tvrzeného skla kombinovaného s exkluzivní keramikou, což zajišťuje odolnost a snadnou údržbu. Na výběr máte dvě elegantní varianty. Masivní podnož z černé oceli podtrhuje moderní styl a dodává stolu pevnost.
- černá matná (tvrzené sklo) / černá
- šedá - mramorový efekt (keramika) / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

PRAKTICKÉ ROZŠÍŘENÍ A DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Stůl nabízí možnost prodloužení, díky čemuž snadno pohostí větší počet hostů. Jeho kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a spolehlivost, ať už jste rodina s dětmi nebo milovníci společenských setkání.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
sklo / keramika / kov
Rozměry:
šířka: 120 - 180 cm
hloubka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
80 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm, 160 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 80 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm, 160 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 80 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací jídelní stůl SALVADORE 160-240 cm
Rozkládací jídelní stůl SALVADORE 160-240 cm
Černá
Dodání 10-14 dnů
14 355 Kč
Černá - melted glass
Není skladem
25 325 Kč
Rozkládací jídelní stůl SALVADORE CERAMIC 160-240 cm
Rozkládací jídelní stůl SALVADORE CERAMIC 160-240 cm
Hnědá
Není skladem
21 798 Kč
Černá
Dodání 10-14 dnů
19 672 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
19 672 Kč
Krémová
Dodání 10-14 dnů
19 672 Kč
Modrá
Dodání 10-14 dnů
19 672 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
21 798 Kč
Tyrkysová
Dodání 10-14 dnů
19 672 Kč
Světle hnědá
Není skladem
21 798 Kč
Šedý mramor
Dodání 10-14 dnů
19 672 Kč
Stropní lampa lustr křišťál / chrom Dekorhome
Stropní lampa lustr křišťál / chrom Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
1 555 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
1 348 Kč
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem

















Zboží ihned, platba za 14 dní