- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací
- Rozkládací pohovka ZERUS
Rozkládací pohovka ZERUS
Telefonická objednávka
ZERUS – MODERNÍ ROZKLÁDACÍ POHOVKA S ÚLOŽNÝM PROSTOREM
Pohovka ZERUS vnese do interiéru útulnost, pohodlí a nadčasový styl. Elegantní design s čistými liniemi se snadno sladí s moderním i klasickým bydlením. Díky kvalitnímu čalounění z látky Murano je příjemná na dotek a stane se oblíbeným místem pro každodenní odpočinek i společné chvíle s rodinou.

POHODLÍ PRO KAŽDÝ DEN
O komfortní sezení i ležení se stará výplň z bonelových pružin a PUR pěny, která poskytuje příjemnou oporu a pohodlí při relaxaci. Součástí pohovky jsou tři opěrné polštáře a jeden dekorativní polštář, které dotvářejí její útulný vzhled.

PRAKTICKÁ A FUNKČNÍ
ZERUS snadno rozložíte na prostorné lůžko vhodné pro příležitostné i každodenní spaní. Nechybí ani praktický úložný prostor na ložní prádlo, deky nebo sezónní doplňky. Stabilitu zajišťují černé plastové nožky.

BAREVNÉ VARIANTY
- smetanová – látka Murano 832
- hnědá – látka Murano 835
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Možnost objednání v 6 barevných provedeních látky Murano. Při individuální objednávce je nutné uhradit zálohu 20 % z celkové částky. Po přijetí zálohy bude vaše objednávka zadána do výroby. Dodací lhůta je 6–8 týdnů.

PARAMETRY
Materiál:
látka Murano
Rozměry:
šířka: 210 cm
hloubka: 90 cm
výška: 90 cm
Plocha na spaní:
145 × 196 cm
Výška sedu:
43 cm
Hloubka sedu:
49 / 69 cm
Rozměry područky:
7 × 90 × 55 cm
Šířka sedací části:
196 cm
Materiál nožek:
plast
Barva nožek:
černá
Výška spodního prostoru od podlahy:
2 cm
Výplň:
bonelová pružina / PUR pěna
Nosnost na osobu:
90 kg
Polštáře:
3 opěrné polštáře (65 × 50 cm)
1 dekorativní polštář (40 × 40 cm)
Vlastnosti:
celočalouněná
rozkládací
s úložným prostorem
moderní design
vhodná pro každodenní spaní

MONTÁŽ
Dodáváno v demontovaném stavu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 210 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 34 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Molitan |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 2 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
















Zboží ihned, platba za 14 dní