- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka SYDNEY
Rozkládací pohovka SYDNEY
Telefonická objednávka
Hledáte unikátní pohovku, která potěší všechny vaše smysly? Design, kvalita, moderní křivky, funkce rozkladu, to vše bude zárukou vaší spokojenosti. Pohovka dokonale doplní vaši domácnost. Čalouněná je látkou ve třech barevných provedeních.
Stabilitu zajišťují kvalitní černé kovové nohy. Náročný den v práci? Měkká molitanová náruč pohovky vám dopřeje zasloužené chvíle oddechu. Díky funkci rozkladu změníte pohovku na pohodlné lůžko na lenošení.
Barva:
tmavě zelená / černá
růžová / černá
tmavě modrá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka / molitan
Rozměry:
šířka: 200 cm
hloubka: 82 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 39 cm
výška nožiček: 17 cm
plocha na spaní: 186 x 105 x 43 cm
Hmotnost:
44 kg
Nosnost:
90 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Nadčasový, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 44 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 17 cm |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Bílá
Není skladem
3 943 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 812 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
3 729 Kč
Konferenční stolek 2 ks Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 559 Kč
Černá
Není skladem
1 879 Kč
Šedá
Není skladem
1 926 Kč


























Zboží ihned, platba za 14 dní