- Domů
- Ložnice
- Postele
- Jednolůžkové
- Rozkládací postel ANTONY
Rozkládací postel ANTONY
Telefonická objednávka
ROZKLÁDACÍ POSTEL ANTONY
- bílá
- šedozelená
- kašmír
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.


KVALITNÍ VÝROBA
ANTONY je vyrobena z kvalitního kompozitního dřeva s kombinací MDF, která představuje plošně lisovanou třískovou desku. Postel je dodávána s roštem s borovými latěmi a bez matrace. Doporučujeme dokoupit matraci o rozměru 90x200 cm z naší nabídky. ANTONY, postel vhodná do dětských, studentských, pokoj pro hosty nebo apartmánů.

ÚLOŽNÝ PROSTOR

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kompozitní dřevo
Rozměry:
šířka: 98 / 184,7 cm
hloubka: 204,5 cm
výška: 67 cm
plocha na spaní: 90x200 / 180x200 cm
tloušťka materiálu kompozitní dřevo: 1,6-2,2 cm
tloušťka materiálu MDF: 2,2 cm
výška přední bočnice od podlhy: 39 cm
zapuštění matrace: 9 cm
rozměr šuplíku: 85x53,5x17 cm
Nosnost:
postel: 90 kg / osoba
šuplík: 5 kg
Hmotnost:
84 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 98 cm, 185 cm |
| HLOUBKA | 204,5 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOST | 84 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kompozitní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 98 cm, 185 cm |
| HLOUBKA | 204,5 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOST | 84 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kompozitní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm, 180 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Noční stolek JUNGLE 2 ks
Noční stolek JUNGLE 2 ks
Bílá
Není skladem
4 390 Kč
Černá
Není skladem
4 390 Kč
Dub wotan
Není skladem
4 390 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní