- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Toaletní stolek MEGAN
Toaletní stolek MEGAN
Telefonická objednávka
TOALETNÍ STOLEK MEGAN
Toaletní stolek MEGAN je dokonalým ztělesněním elegance a půvabu, které by měla mít každá sebevědomá žena ve svém koutečku krásy. Vrací se v čase a přináší s sebou nadčasový šarm, jenž se skvěle hodí do moderní ložnice. Jeho čistý design v bílém provedení přináší luxusní a sofistikovaný vzhled.

PRAKTICKÉ VYUŽITÍ A POHODLÍ
Toaletní stolek je vybaven výklopným zrcadlem, díky kterému se můžete dokonale upravit. Stolek nabízí dostatek úložného prostoru díky šuplíku a výklopné polici. Toaletka tedy zajistí, že všechny vaše stylingové pomůcky a kosmetika budou mít své místo, a vy už nebudete muset hledat své oblíbené produkty po celé koupelně.

DOKONALÝ DOPLNĚK
Toaletní stolek MEGAN je nejen chytrým pomocníkem a organizérem, ale také stylovým doplňkem, který vám bude závidět nejedna kamarádka. Tento kousek je perfektní volbou pro každou ženu, která si přeje mít svůj vlastní zkrášlovací koutek.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
DTD / kov / sklo
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 50 cm
výška: 76 cm
Nosnost:
2 / 5 kg
Hmotnost:
30,8 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 30,8 kg |
| NOSNOST | 2 kg, 5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací postel ANTONY
Rozkládací postel ANTONY
Bílá
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
10 690 Kč
Kašmír
Dodání do 14 dnů
10 690 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní
