- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava PREMA ROH
Rozkládací sedací souprava PREMA ROH
Telefonická objednávka
PREMA ROH UNI – MODERNÍ ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA S FUNKCÍ SPANÍ
Rohová sedací souprava PREMA ROH UNI představuje stylové, pohodlné a praktické řešení pro moderní interiér. Čisté linie, výrazné tvary a nadčasový design působí elegantně a snadno se kombinují s různými styly bydlení. Díky univerzálnímu provedení si snadno přizpůsobíte orientaci rohu podle dispozice místnosti.
- hnědá
- tmavě šedá
- sivohnědá Taupe
- světle šedá
- zelená
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

POHODLÍ PRO KAŽDÝ DEN
O komfort při sezení i relaxaci se stará kvalitní výplň z PUR pěny T28, která poskytuje příjemnou oporu a pohodlí při každodenním používání. Měkké čalounění z látky Tilia je příjemné na dotek, odolné a vhodné pro dlouhodobé používání. Součástí jsou také dva velké polštáře pro ještě vyšší pohodlí.

PRAKTICKÁ A FUNKČNÍ
Sedací soupravu snadno rozložíte na lůžko o rozměru 120 × 200 cm, které poslouží pro příležitostné přespání i každodenní využití. Nechybí ani praktický úložný prostor pro lůžkoviny, deky nebo sezónní věci. Stabilitu zajišťují černé plastové nožky.

PARAMETRY
Materiál:
látka Tilia
Rozměry:
šířka: 255 cm
hloubka: 142 cm
výška: 76 / 86 cm
Plocha na spaní:
120 × 200 cm
Výška sedu:
39 cm
Hloubka sedu:
45 / 65 cm
Rozměry otomanu:
98 × 114 / 134 cm
Rozměry područky:
28 × 50 cm
Šířka sedací části:
98 cm
Materiál nožek:
plast
Barva nožek:
černá
Výška spodního prostoru od podlahy:
2 cm
Výplň:
PUR pěna T28
Rozměry polštářů:
100 × 55 cm

MONTÁŽ
Dodáváno v demontovaném stavu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 255 cm |
| HLOUBKA | 142 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 86 cm |
| HMOTNOST | 94 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm, 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 2 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





















Zboží ihned, platba za 14 dní