- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Lanzette
- RTV stolek B LANZETTE
RTV stolek B LANZETTE
Telefonická objednávka
RTV stolek B LANZETTE je součástí sektorové sestavy LANZETTE, která nabízí množství komponentů na zařízení obývacího pokoje, jídelny či ložnice. Nábytek je inspirovaný stylem provance, je příjemný na pohled, nadčasový a moderní. Komponenty ze sestavy jsou vyrobené z laminované DTD s ABS hranami v trendy barevné kombinaci bílá alba a dub craft zlatý.
RTV stolek B je jedním z komponentů sektorové sestavy. Stolek nabízí dostatek úložného prostoru v podobě dvou jednodveřových skříněk, jednoho šuplíku a otevřeného prostoru.
Doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy LANZETTE z naší nabídky.
Barva:
bílá alba / dub craft zlatý
Materiál:
DTD laminovaná / ABS
Rozměry:
šířka: 163,8 cm
hloubka: 45,7 cm
výška: 53,9 cm
tloušťka materiálu korpus: 16 mm
tloušťka materiálu horní deska: 22 mm
tloušťka materiálu dvířek: 22 mm
výška nožiček: 7,2 cm
Hmotnost:
45,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 163,8 cm |
| HLOUBKA | 45,7 cm |
| VÝŠKA | 53,9 cm |
| HMOTNOST | 45,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní