- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Sudbury
- RTV stolek B SUDBURY
RTV stolek B SUDBURY
Telefonická objednávka
RTV stolek B je součástí sektorového systému SUDBURY. Sektor přichází s jednoduchým, ale stylovým zařízením obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Nábytek je vyrobený z laminované DTD, dvířka jsou z MDF v barevné kombinaci: dub craft zlatý a dub craft bílý.
RTV stolek B SUDBURY vám svým originálním designem vyrazí dech. Stolek disponuje úložným prostorem v podobě dvou šuplíků, dvou skříněk a otevřeného úložného prostoru.
Doporučujeme přikoupit další komponenty se sestavy SUDBURY.
Barva:
dub craft zlatý / dub craft bílý
Materiál:
DTD laminovaná / MDF
Rozměry:
šířka: 167,9 cm
hloubka: 47,8 cm
výška: 62,7 cm
tloušťka materiálu korpus: 16 mm
tloušťka materiálu dvířka: 19 mm
tloušťka materiálu horní deska: 22 mm
výška nožiček: 4,2 cm
Hmotnost:
55 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 167 cm, 167,9 cm |
| HLOUBKA | 47,8 cm, 48 cm |
| VÝŠKA | 62,7 cm, 63 cm |
| HMOTNOST | 55 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| TYP STOLU | Televizní |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní