- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Norty
- RTV stolek NORTY
RTV stolek NORTY
Kód produktu: 0000147833
Telefonická objednávka
Elegantní RTV stolek NORTY TYP 16, který je součástí sektorového systému NORTY, je velmi praktický a víceúčelový. Vhodný k zařízení každé místnosti.
Stolek je vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení: dub sonoma.
Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě dvou skříňek a otevřeného úložného prostoru.
Stolek je vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení: dub sonoma.
Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě dvou skříňek a otevřeného úložného prostoru.
Barva:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 127 cm
hloubka: 42 cm
výška: 51 cm
Hmotnost:
30,4 kg
Dodáváno v demontu.
| DEKOR |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 127 cm |
| HLOUBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 51 cm |
| HMOTNOST | 30,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| TYP STOLU | Televizní |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní