- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Norty
- Vitrína se šuplíkem NORTY TYP 3
Vitrína se šuplíkem NORTY TYP 3
Kód produktu: 0000147816
Telefonická objednávka
Moderní vitrína NORTY je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevném provedení: dub sonoma.
Vitrína se šuplíkem 2D2W1S NORTY TYP 3 je prostorná, dvoudveřová. Vrchní část je se skleněnými dvířky, za nimiž se nacházejí police. Pod nimi se nachází šuplík a dvoudveřová skříňka.
Barva:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná / sklo
Rozměry:
šířka: 88 cm
hloubka: 40 cm
výška: 210 cm
Hmotnost:
74 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 88 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 210 cm |
| HMOTNOST | 74 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní