- Domů
- Servírovací stolek MASINO
Servírovací stolek MASINO
Telefonická objednávka
Nejen pro podávání různých dobrot a nápojů pro návštěvy, ale hlavně pro vaše vlastní pohodlí přichází servírovací stolek MASINO. Elegantní, půvabný, a hlavně mimořádně praktický stolek, který budete chtít mít vždy po ruce.
Vyroben je z MDF v decentním černém provedení. Stabilitu zajišťuje kovová podstava v měděné barvě. Odkládací plochu umíte jednoduše sundat a jídlo můžete klidně podávat i do postele. Pokud zrovna stolek nepotřebujete, sklopte nohy a odložte jej do skříňky, pod postel nebo vyložte na skříň. Pomocník, který vám usnadní život.
Barva:
černá / měděná
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 34 cm
výška: 62 cm
Rozměr tácku:
šířka: 48 cm
hloubka: 34 cm
výška: 5 cm
Hmotnost:
2,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Příruční, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 34 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOST | 2,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Příruční, Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní set 6+1 buk / látka / plast Dekorhome
Jídelní set 6+1 buk / látka / plast Dekorhome
Hnědá
Není skladem
12 280 Kč
Černá
Není skladem
15 415 Kč
Fialová
Není skladem
14 616 Kč
Krémová
Není skladem
18 857 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
12 280 Kč
Vínová
Není skladem
17 286 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
14 616 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
18 050 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
12 280 Kč
Tmavě modrá
Není skladem
15 415 Kč
Světle šedá
Není skladem
14 616 Kč
Jídelní set 4+1 buk / látka / plast Dekorhome
Jídelní set 4+1 buk / látka / plast Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 807 Kč
Černá
Není skladem
8 256 Kč
Fialová
Není skladem
9 560 Kč
Krémová
Není skladem
9 046 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
7 871 Kč
Vínová
Není skladem
8 818 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
8 818 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
8 256 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
8 807 Kč
Tmavě modrá
Není skladem
9 560 Kč
Světle šedá
Není skladem
8 807 Kč
Stojan na víno na 108 lahví černá Dekorhome
Stojan na víno MDF Dekorhome
Kuchyňská sestava LINE 260
Kuchyňská sestava LINE 260
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 731 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
25 321 Kč
Barová židle LADON Dekorhome
Barová židle LADON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 634 Kč




















